|
|
2023 Winners
|
|
|
Noah Rogers, Division Winner, Georgia Jr. National
|
Matthew Ferrell, 3rd Overall Barrow, Georgia Bred Winter Show
|
|
|
|
|
Sadie Jo Brewer, Reserve Champion Barrow, Jeff Davis Market Hog Show
|
Ciara Cannon, Reserve Overall Market Hog, Arcadia Youth Livestock Show
|
|
|
|
|
Addy Winchester, Third Overall Duroc Gilt, Georgia Bred Winter Show
|
|
|
|
2022 Winners
|
|
|
Lauren Whitman, Champion Purebred Gilt, Spooktacular Swine Show
|
Joshua Furney, Grand Champion, Lowndes Area Market Hog Show
|
|
|
|
|
Will Grimes, Grand Champion Market Hog, Tift County Market Hog Show
|
P.J. Burkett, Reserve Champion Prospect, Albany Exchange Club Fair
|
|
|
|
|
Colin Wilson, Supreme Reserve Grand Champion Overall, Grand Champion Purebred Barrow, Ben Hill FFA Fall Classic
|
Ellie Clymer, Champion Hamp Gilt, Ga Bred Fall Show, Champion Purebred Gilt, Ben Hill FFA Fall
|
|
|
|
|
Isabella Moon, Grand Champion Hamp Gilt, Hawgs Gone Wild
|
Jade Paul, 3rd Overall Purebred Gilt, Ben Hill FFA Fall Shootout
|
|
|
|
|
Jaxson Douglas, Reserve Purebred Barrow, Georgia Bred Fall Show
|
Madison Thomas, Grand Champion Barrow, Brian Taylor Invitational
|
|
|
|
|
Matthew Ferrell, Supreme 5th Overall, Georgia National Fair, Reserve Barrow, Ga Bred Fall Show, 5th Overall Market Hog, Ga Young Farmers Show
|
Matthew Ferrell, Reserve Champion Market, Parker Classic, 4th Overall Barrow, Trojan Thowdown
|
|
|
|
|
Megan Jacobs, Reserve Supreme Breeding Gilt, Ga Bred Fall Show, Multiple,Multiple jackpot wins
|
Will Grimes, Grand Champion Barrow, Ga Bred Fall Show
|
|
|
|
|
Grand Champion, Brooks County Market Hog Show, Taylor Bruce
|
3rd Overall Duroc Barrow, Georgia Junior National, Anna Windmoller
|
|
|
|
|
Grand Champion Purebred and Duroc Barrow, The Throwdown, Anna Windmoller
|
Grand Champion Hamp, Reserve champion Purebred, Georgia Junior National, Collin Wilson
|
|
|
|
|
Grand Champion Hamp Gilt, Georgia Bred Show, Grace Mullis
|
Reserve Grand Duroc Barrow, Fourth Overall Barrow, Georgia Bred Show, Lauren Whitman
|
|
|
|
|
Grand Champion Duroc Barrow, Reserve Grand Champion Overall Barrow, Georgia Bred Show, Anna
Windmoller
|
Reserve Grand Champion, Collier County Market Hog Show, Cole Stephens
|
|
|
|
|
Reserve Grand Champion Barrow, Cook County Livestock Show, Fletcher Daughtrey
|
Grand Champion, Seminole Tribe Livestock Show, Ada Bruised Head
|
|
|
|
|
Reserve Grand Champion, Appling County Market Hog Show, Tucker Tillman
|
Reserve Grand Barrow Prospect, 5th Overall Supreme Champion
|
|
|
|
|
Grand Champion Prospect Barrow, Reserve Supreme Champion, Ben Hill FFA Summer Shootout, Dallas
Goodman
|
|
|
|
2021 Winners
|
|
|
Reserve Champion Breeding Gilt, St Jude Showdown, Lane Polson
|
|
|
|
|
|
Reserve champion Purebred Market Hog, St Jude Showdown, Lane Polson
|
Grand Champion Breeding Gilt, St Jude Showdown, Konner Kelly
|
|
|
|
|
Ga Jr National Reserve Hamp Barrow, Connie Lynn Rogers
|
Grand Champion District Five Hog Show
|
|
|
|
|
Haliee Thatcher, Grand Purebred Barrow, Reserve Overall Barrow, Georgia Bred Show
|
Hailee Thatcher, Southeast Regional 3rd overall Duroc Barrow
|
|
|
|
|
Reserve Grand Champion Seminole Tribe, Levi Tommie
|
Grand Champion, Seminole Tribe 4H, Anna Tigertail
|
|
|
|
|
2nd in Class, 3rd in Division, The Exposition, Konnor Kelly
|
5th Overall Hamp Barrow, NJSA Summer Spectactular, Savannah Cannon
|
|
|
|
|
Grand Champion, Lowndes Area Market Hog Show, Grace Mullis
|
Grand Champion, Appling County Market Hog Show, Tucker Tillman
|
|
|
|
|
Grand Champion Breeding Gilt, Jimmy Morgan Swine Showdown, Adalyn Whitfield
|
Reserve Grand Purebred Barrow, Packer Swine Showdown, Anna Windmoller
|
|
|
2020 Winners
|
|
|
Supreme Breeding Gilt
Spring Grand Slam Pig Sale
Congratulations Stella Williamson
Collusion x Skywire
|
Gran Champion, Deep South Invitational, Marlaina Reeves
|
|
|
|
|
Grand Champion Market Hog
Alachua Youth Livestock Show,
Florida
Congratulations Kyle Dyksterhouse
|
Grand Champion Barrow
Supreme Grand Champion
Champion Senior Showmanship
Cook County GA
Congratulations Lauren Whitman
|
|
|
|
|
Reserve Grand Champion Overall
2nd in Showmanship
Southeast Youth Fair
Marion Co Fl
Congratulations Peyton Donahue
|
Reserve Grand Champion
Reserve Champion Showmanship
Hendry Co Fl
Congratulations Brianna Calvo
|
|
|
|
|
Grand Champion Barrow
Worth County, GA
Littermate to gilt that was Reserve Grand at NJSA in Perry. Sired by Soul Survivor
Congratulations Rachel Rigsby
|
Grand Champion Gilt
Worth County, GA
Congratulations Rachel Rigsby
|
|
|
|
|
Reserve Grand Champion Duroc Barrow
Ga State Fair
Sired by our boar Im The One 14-2
Congratulations Noah Rogers!
|
Winner Class 9 Barrow
Ga State Fair
Soul Survivor
Congratulations Rachel Rigsby
|
|
|
|
|
Grand Champion Hampshire Boar
NSR Winter Type Conference
Outlaw x Busch League
Sold to Shaffer's Gold Rush IN
|
Congratulations Matthew Ferrell
Reserve Grand Cross Gilt
Southeast Regional NJSA |
|
|
|
|
Reserve Grand Champion Breeding Gilt and Division runner up Market Gilt
Clay Dougharty Prospect Show
Congratulations Michaela Melchiorre
|
|
2019 Winners
|
|
|
|
Reserve Grand Champion Barrow
Colquitt County Youth Fair
Congratulations PJ Burkett
Sired by Bad Company |
|
|
|
|
Reserve Grand Gilt
Colquitt Youth Fair
Congratulations Jay Daniels
Sired by Bad Company
|
Grand Champion
Market Hog
Albany Exchange Club Fair
Congratulations Colton Goodman
|
|
|
|
|
Reserve Grand Champion
Breeding Gilt
Albany Exchange Club Fair
Congratulations Jay Daniels
|
4th Overall
Lowndes Area Swine Show
Congratulations Connie Rogers
|
|
|
|
|
Grand Champion Market Hog
Brooks County Pork Producers Show
Sired by Cool Hand Luke
Congratulations Julie Grace Biles
|
Grand Champion
Sumter County FL
Sire Sasquatch
Congratulations Dakota Mears
|
|
|
|
|
Grand Champion Barrow
Junior Showmanship Champion
Mitchell County
Congratulations Sasser Buloch!
|
Reserve Grand Market Hog
Intermediate Showmanship Champion
DeSoto County FL
Congratulations CJ Nelson
|
|
|
|
|
Grand Champion Purebred Division and 4th Overall
Georgia Bred show
Congratulations Madison Jones!
|
5th Overall Ga Bred Barrow
Congrats Noah Rogers
No Regrets x Skywire
|
|
|
2018 Winners
|
|
|
|
|
Grand Champion
Hamilton County Fair
Congratulations Abby William's
Sired by Cool Hand Luke
|
1st in Weight Class
5th Overall
Berrien County GA
Congratulations Landon Exum
|
|
|
|
|
Grand Champion Duroc Boar
Kentucky State Fair
Bred by Southern Select
Right One x Mad Max
Shown by Jeff Elder
|
Reserve Grand Champion Overall and
Champion Heavyweight
Southwest Fl Fair!
Congratulations Whitlee Way
|
|
|
|
|
Congratulations Colton Smith
Reserve Grand Crossbred,
Jefferson, IN
Gilt sired by Cracker and raised by Us |
Congratulations Alexis Mulinix
Grand Champion Charlotte County. Sired by our boar Cracker. |
|
|
|
|
Congratulations Ian Rosenbaum
Grand Champion Cross and
Reserve Champion Overall
Washington County IN. |
Congratulations CHLOEY SABENS
CHAMP LIGHTWEIGHT Division
Washington County, IN!
Great job and thanks for all the work. |
|
|
|
|
Way to go Carlen!
Reserve Grand Champion at Charlotte County shown by Carlen Crafts.
Pig sired by our boar I See Ya. |
Congratulations KAITLIN McCORD
On winning overall RESERVE CHAMPION in Sarasota Florida County Fair on March 21, 2018. |
|
|
|
|
Congratulations MACEE RHOADES
DIVISION II GRAND CHAMPION in Sarasota Florida County Fair on March 21, 2018
Sired by Feel The Noise at RAR |
Congratulations Caydence Cisneros
On driving the Reserve Grand Champion at Glades County. |
|
|
|
|
Congratulations Rachel Rigsby!
Class 38 winner at Georgia State Fair. Gilt was also Grand Champion at Worth County Ga. |
Congratulations to Austin Bruce in Brooks County!
He drove his barrow to win class 4 and was 4th overall. Sired by Feel The Noise at RAR Genetics. |
|
|
|
|
Congratulations and great job Rachel Rigsby!
She had the Grand Champion market hog at Worth County, GA |
Congratulations Mason Connell in Montgomery County GA.
His hog was Grand Champion gilt. Sired by our boar I See Ya. |
|
|
|
|
Paige Paschal won her class then reserve division and 3rd overall
at Houston County, GA last weekend 283 hogs exhibited.
We are waiting on pictures from the show. This pic was at a jackpot where he won his class. |
Great job Kylie Tarter!
She drove the hog to Grand Champion and Senior Showmanship as well in Hendry County. Sired by our boar Cool Hand
Luke. |
|
2017 Winners
|
|
Congratulations Noah Rogers!
Fifth Overall at the Lowndes Area Swine Show |
|
|
Congratulations Noah Roger!
Fourth Overall Georgia Bred Show |
Congratulations Connie Rogers!
Fourth Overall at Lowndes Area Swine Show |
|
|
Showmanship Hamilton County Fair
Showmanship
First Place Christian Rodriguez
Second Place Kylie Brown
Third Place Delaney Fennell
|
Congratulations Abbie Williams
Reserve Grand Champion
Hamilton County Fair
Florida |
|
|
Congratulations Fallon Ray
Reserve Grand Champion Division
Class 12 Winner
Labor Day Trojan Throw Down
Perry, GA
|
Congratulations to Wylan Way
Lee County Florida
Light Weight Division
Reserve Champion
|
|
|
CONGRATULATIONS SIERRA Grand Champion market hog at Charlotte
County. She also had the best carcass
at the South Florida Fair in West Palm. |
CONGRATULATIONS RACHEL FERGUSON
First in class on March 28, 2017 in INVERNESS, FLORIDA at the CITRUS COUNTY FAIR.
GREAT JOB RACHEL!! |
|
|
CONGRATULATIONS JACOB HERNDON
Won 1st place in class on March 28, 2017 at the CITRUS COUNTY FAIR in INVERNESS, FLORIDA.
GREAT JOB JACOB!!! |
CONGRATULATIONS ALEXIS HERNDON RESERVE OVERALL CHAMPION in
INVERNESS, FLORIDA at the CITRUS COUNTY FAIR
on March 28, 2017 was ALEXIS HERNDON. AWESOME JOB ALEXIS!!! |
|
|
|
|
|
|
CONGRATULATIONS KELSEE DESMARAIS
Won 1st place in her class on March 22, 2017 in Sarasota, FL. KELSEE went on to win
RESERVE CHAMPION in DIVISION IV. GREAT JOB KELSEE!!!! |
CONGRATULATIONS IRA JACKSON
Won 1st in his class. GREAT JOB IRA, SARASOTA, FL, MARCH 22, 2017 |
|
|
|
|
|
|
CONGRATULATIONS KATHRYN SCHMITZ Won 1st in class on March 22,
2017 in Sarasota, FL. GREAT JOB KATHRYN!!! |
CONGRATULATIONS SAMANTHA HIX
Won 1st place in her class and went on to win RESERVE CHAMPION IN DIVISION II. Furthermore Samantha won
showmanship!! Someone had a spark in their eye!! AWESOME JOB!!!! |
|
|
|
|
|
|
CONGRATULATIONS SIERRA DAVIS
1st place in her class on March 22, 2017 in Sarasota, Florida. GREAT JOB SIERRA!!!! |
CONGRATULATIONS DEANA LEWIS For winning your class and going
on to be GRAND CHAMPION OF DIVISION II on March 22, 2017 in Sarasota, FL. AWESOME JOB, DEANA!!!! |
|
|
|
|
|
|
CONGRATULATIONS LUKE SHEALY
Cook County GA - He raised and drove the Reserve Grand Champion. |
CONGRATULATIONS COLTON YORK Won his class on March 22, 2017
in Sarasota, Florida |
|
|
|
|
|
|
CONGRATULATIONS TYLER MOFFITT
1st place in your class on March 8, 2017 in Bushnell, FL at the SUMTER COUNTY SWINE SHOW |
CONGRATULATIONS KYNDAL BUSSARD
Exhibiting the Grand Champion barrow at the Suwannee River Fair in Fanning Springs |
|
|
|
|
|
|
CONGRATULATIONS JEAN MEARS
1st place in your class on March 8, 2017 in Bushnell, Fl at the SUMTER COUNTY SWINE SHOW |
CONGRATULATIONS AUBRIE-LEIGH PERSING
Great job on March 8, 2017 in Bushnell, FL at the SUMTER COUNTY SWINE SHOW by winning 1st place in her class
|
|
|
|
|
|
|
CONGRATULATIONS ABBY WILLIAMS Fourth overall at the North
Florida Youth Livestock Show. Abby Williams did a great job with her gilt. |
CONGRATULATIONS ZACHARY TOWNSEND Fifth overall at North
Florida Youth Livestock Show in Madison, FL. Great job Zachary Townsend! |
|
|
|
|
|
|
CONGRATULATIONS SAMANTHA HIX
Class winner and Division 2 Grand Champion at the South Florida Fair ion West Palm |
CONGRATULATIONS KELSEY WORTH
1st in class and 3rd overall in show of 88 pigs. She showed February 15, 2017 at the HENDRY COUNTY FAIR in
CLEWISTON, FLORIDA. AWESOME JOB KELSEY! |
|
|
|
|
|
|
CONGRATULATIONS BRIANNA CALVO
First Place in class Division 5 at the South Florida Fair in West Palm |
CONGRATULATIONS JOHN ROSPLOCH
First in Class 3 Div 1 at South Florida Fair in West Palm |
|
|
|
|
|
|
CONGRATULATIONS MALLORY ALBRITTON
For winning your class and Grand Champion Division 1 at the Florida State Fair |
|
|
|
|
2016 Winners
|
|
|
CONGRATULATIONS TO NOAH RODGERS
Fourth Overall 2016 Lowndes Are Livestock Show |
CONGRATULATIONS TO RAYLEE BLANTON
RESERVE GRAND CHAMPION, 2016 CITRUS COUNTY FAIR
INVERNESS, FLORIDA |
|
|
|
|
CONGRATULATIONS TO SAM HIX
RESERVE GRAND CHAMPION, DIVISION 1
JUNIOR SHOWMANSHIP WINNER , 2016 SOUTH FLORIDA FAIR
WEST PALM BEACH, FLORIDA , BRED BY SHAFFER'S GOLDRUSH |
CONGRATULATIONS TO ROBYN WILSON
RESERVE GRAND CHAMPION , DIVISION 2
2016 SOUTH FLORIDA FAIR , WEST PALM BEACH, FLORIDA
BRED BY SHAFFER'S GOLDRUSH |
|
|
|
|
CONGRATULATIONS TO MALLORY ALBRITTON
RESERVE GRAND CHAMPION DIVISION 3, INTERMEDIATE SHOWMANSHIP WINNER
2016 SOUTH FLORIDA FAIR, WEST PALM BEACH, FLORIDA, BRED BY SHAFFER'S GOLDRUSH |
|
|
|
|
CONGRATULATIONS TO DEANA LEWIS
RESERVE GRAND CHAMPION DIVISION 4
2nd IN SENIOR SHOWMANSHIP
2016 SOUTH FLORIDA FAIR
WEST PALM BEACH, FLORIDA
BRED BY SHAFFER'S GOLDRUSH |
CONGRATULATIONS TO JOHN ROSPLOCH
DIVISION 2 CLASS WINNER
3rd SENIOR SHOWMANSHIP
2016 SOUTH FLORIDA FAIR
WEST PALM BEACH, FLORIDA
BRED BY SHAFFER'S GOLDRUSH |
|
|
|
|
CONGRATULATIONS TO CLAYTON WOODS
DIVISION 2 CLASS WINNER
2016 SOUTH FLORIDA FAIR
WEST PALM BEACH, FLORIDA
BRED BY SHAFFER'S GOLDRUSH |
CONGRATULATIONS TO OWEN HIX
CLASS WINNER DIVISION 3
2016 SOUTH FLORIDA FAIR
WEST PALM BEACH, FLORIDA
BRED BY SHAFFER'S GOLDRUSH |
|
|
|
|
THESE EXHIBITORS ALL SHOWED SHAFFER'S GOLDRUSH BRED PIGS AT SOUTH FLORIDA FAIR. |
CONGRATULATIONS TO MALLORY ALBRITTON
RESERVE GRAND CHAMPION, FLORIDA STATE FAIR, TAMPA, FLORIDA |
|
|
|
|
CONGRATULATIONS TO AIDAN VAUGH
5th IN DIVISION 2 CLASS 1
2016 FLORIDA STATE FAIR
TAMPA, FLORIDA |
CONGRATULATIONS TO GAGE ALBRITTON
4th IN DIVISION 3 CLASS 3
2016 FLORIDA STATE FAIR
TAMPA, FLORIDA |
|
|
|
|
2015 Winners
|
|
CONGRATULATIONS TO ASHLEY BURKETT
3rd in Showmanship, 4th in Class
2015 Colquitt County Livestock Show, Moultrie, Georgia |
|
|
CONGRATULATIONS TO LINDSEY CARTER
SUPREME GRAND CHAMPION
DIVISION II MIDDLE WEIGHT GRAND CHAMPION
2015 SOUTHWEST FLORIDA AND LEE COUNTY FAIR
FORT MYERS, FLORIDA |
Sale Night
|
|
|
|
CONGRATULATIONS TO TANNER
MATHIS
OVERALL GRAND CHAMPION
ALSO, SENIOR SHOWMANSHIP
2015 SOUTH FLORIDA FAIR
WEST PALM BEACH, FLORIDA
|
Sale Night
|
|
|
|
|
CONGRATULATIONS TO DEANA LEWIS
RESERVE GRAND CHAMPION & 3rd in INTERMEDIATE SHOWMANSHIP
2015 SOUTH FLORIDA FAIR , WEST PALM BEACH, FLORIDA |
|
|
|
CONGRATULATIONS TO MALLORY CRANDELL
INTERMEDIATE SHOWMANSHIP WINNER
INTERMEDIATE OVER-ALL EXHIBITOR
THREE YEARS IN A ROW
2015 PASCO COUNTY FAIR
DADE CITY, FLORIDA |
|
|
|
|
|
|
CONGRATULATIONS TO JACOB BURNETTE
1st PLACE IN CLASS 9
2015 HILLSBOROUGH COUNTY FAIR
BRANDON, FLORIDA |
CONGRATULATIONS TO CHEYENNE SOMMER
1st PLACE IN CLASS 10
2015 HILLSBOROUGH SWINE SHOW
BRANDON, FLORIDA |
|
|
|
|
CONGRATULATIONS TO TYSON GRIFFIN
2nd PLACE IN CLASS 4
2015 HILLSBOROUGH SWINE SHOW, BRANDON, FLORIDA |
CONGRATULATIONS TO SARAH BETTS
OVERALL GRAND CHAMPION
2015 COOK COUNTY MARKET HOG SHOW , ADEL, GEORGIA |
|
|
|
|
CONGRATULATIONS TO ANSLEY SIMMONS
1st in CLASS, 1st in SHOWMANSHIP
5th OVER ALL MARKET HOG
2015 COOK COUNTY LIVESTOCK SHOW , ADEL, GEORGIA |
CONGRATULATIONS TO ALLIE SIMMONS
1st in CLASS , 2nd in SHOWMANSHIP
3rd OVER ALL MARKET HOG
2015 COOK COUNTY LIVESTOCK SHOW, ADEL, GEORGIA |
|
|
|
|
CONGRATULATIONS TO RANDA WILKINS
RESERVE GRAND CHAMPION
AND 2ND IN SENIOR SHOWMANSHIP
2015 BRADFORD-UNION CO SWINE SHOW
STARKE, FL |
CONGRATULATIONS TO MATTHEW FETT
OVERALL RESERVE GRAND CHAMPION
2015 SARASOTA COUNTY FAIR
SARASOTA, FLORIDA |
|
|
|
|
CONGRATULATIONS TO COLTON ROGALSKI
GRAND CHAMPION DIVISION # 1
2015 SARASOTO COUNTY FAIR
SARASOTA, FLORIDA |
CONGRATULATIONS TO LOGAN KOCH
GRAND CHAMPION DIVISON #4
2015 SARASOTA COUNTY FAIR
SARASOTA, FLORIDA |
|
|
|
|
CONGRATULATIONS TO SHANNON LEVELL
RESERVE GRAND CHAMPION DIVISION # 1
2015 SARASOTA COUNTY FAIR
SARASOTA, FLORIDA |
CONGRATULATIONS TO KALEIGH WILSON
RESERVE GRAND CHAMPION DIVISION #2
2015 SARASOTA COUNTY FAIR
SARASOTA, FLORIDA |
|
|
|
|
CONGRATULATIONS TO OWEN HIX
RESERVE GRAND CHAMPION DIVISION # 3
2015 SARASOTA COUNTY FAIR
SARASOTA, FLORIDA |
CONGRATULATIONS TO TRISTAN ALLEN
RESERVE GRAND CHAMPION DIVISION # 4
2015 SARASOTA COUNTY FAIR
SARASOTA, FLORIDA |
|
|
|
|
CONGRATULATIONS TO DEANA LEWIS
1st IN SENIOR SHOWMANSHIP
2015 SARASOTA COUNTY FAIR
SARASOTA, FLORIDA |
CONGRATULATIONS TO MACEE RHOADES
1st PLACE CLASS 2 in DIVISION # 4
2015 SARASOTA COUNTY FAIR
SARASOTA, FLORIDA |
|
|
|
|
CONGRATULATIONS TO DEANA LEWIS
2nd IN CLASS
2015 SARASOTA COUNTY FAIR
SARASOTA, FLORIDA |
CONGRATULATIONS TO SKYLAR HARRELL
2nd PLACE CLASS 3 DIVISION #1
2015 SARASOTA COUNTY FAIR
SARASOTA, FLORIDA |
|
|
|
|
CHRISTOPHER RUTHREN
2nd PLACE CLASS 2 DIVISION #2
SARASOTA COUNTY FAIR
SARASOTA, FLORIDA |
MIKAYLA COLE
2in PLACE CLASS 3 DIVISION # 2
2015 SARASOTA COUNTY FAIR
SARASOTA, FLORIDA |
|
|
|
|
DEANA LEWIS
2nd PLACE CLASS 1 DIVISION # 3
2015 SARASOTA COUNTY FAIR
SARASOTA, FLORIDA |
CONGRATULATIONS TO WYATT HALL
2nd PLACE CLASS 3 DIVISION # 3
2015 SARASOTA COUNTY FAIR
SARASOTA, FLORIDA |
|
|
|
KELSEE DESMARAIS
3rd PLACE CLASS 1 DIVISION # 3
2015 SARASOTA COUNTY FAIR
SARASOTA, FLORIDA
|
|
|
|
CONGRATULATIONS TO ALPHONSO TIMMONS
OVERALL GRAND CHAMPION
2015 SUWANNEE RIVER FAIR
FANNING SPRINGS, FLORIDA |
|
|
|
|
|
|
CONGRATULATIONS TO SAVANNAH HINDE
OVERALL GRAND CHAMPION
2015 CITRUS COUNTY SWINE SHOW
INVERNESS, FLORIDA |
CONGRATULATIONS TO NATHAN MEEKS
OVERALL RESERVE CHAMPION
2015 CITRUS COUNTY SWINE SHOW
INVERNESS, FLORIDA |
|
|
|
|
CONGRATULATIONS TO SAMANTHA FERGUSON
1st PLACE in CLASS 1
2015 CITRUS COUNTY SWINE SHOW
INVERNESS, FLORIDA |
CONGRATULATIONS TO ALEXIS BEDFORD
1st PLACE in CLASS 4
2015 CITRUS COUNTY SWINE SHOW
INVERNESS, FLORIDA |
|
|
|
|
CONGRATULATIONS TO TANNER MATHIS
SENIOR SHOWMANSHIP CHAMPION
2015 GLADES COUNTY YOUTH LIVESTOCK SHOW
MOORHAVEN, FLORIDA |
CONGRATULATIONS TO CHLOE WHITE
JR. SHOWMANSHIP CHAMPION
Also 2nd IN CLASS
2015 HENDRY COUNTY FAIR
CLEWISTON, FLORIDA |
|
|
|
|
|
|
|
|
2014 Winners
|
|
|
|
|
CONGRATULATIONS TO BLAKE OWENS
1st IN CLASS
2014 TIFT COUNTY JR. LIVESTOCK SWINE SHOW
TIFTON, GEORGIA |
CONGRATULATIONS TO ANNA OWENS
4th in CLASS 4
2014 TIFT COUNTY LIVESTOCK SHOW
TIFTON, GEORGIA |
|
|
|
|
CONGRATULATIONS TO RACHEL CARTER
1st CLASS 8
2014 FLORIDA STRAWBERRY FESTIVAL
TAMPA, FLORIDA |
CONGRATULATIONS TO EDWIN ESPINDOLA
2014 GRAND CHAMPION GILT
COLQUITT COUNTY SWINE SHOW
MOULTRIE, GEORGIA |
|
|
|
CONGRATULATIONS TO REBA SMITH
RESERVE GRAND CHAMPION 2nd in CLASS
2014 SARASOTA COUNTY FAIR
SARASOTA, FLORIDA |
|
|
|
|
|
CONGRATULATIONS TO MALLORY CRANDELL
INTERMEDIATE SHOWMANSHIP WINNER
INTERMEDIATE OVER-ALL WINNER
2014 PASCO COUNTY FAIR
DADE CITY, FLORIDA |
|
|
|
|
|
|
CONGRATULATIONS TO NATHAN MEEKS
2014 RESERVE GRAND CHAMPION
CITRUS COUNTY
INVERNESS, FLORIDA |
CONGRATULATIONS TO ANDREW MEYER
2014 RESERVE GRAND CHAMPION
SUWANNEE VALLEY YOUTH LIVESTOCK SHOW
LIVE OAK, FLORIDA |
|
|
|
|
CONGRATULATIONS TO ASHLEY BURKETTE
2nd CLASS 6
5th OVERALL
2014 FLINT RIVER PORK CLASSIC
BAINBRIDGE, GEORGIA |
CONGRATULATIONS TO ERICA WEBB
1st PLACE IN CLASS
2014 VOLUSIA COUNTY FAIR
VOLUSIA COUNTY, FLORIDA |
|
|
|
|
CONGRATULATIONS TO DEANNA LEWIS
2014 GRAND CHAMPION MARKET HOG SHOW
SARASOTA COUNTY FAIR
SARASOTA, FLORIDA
2014 SENIOR SUPERIOR EXIBITOR
SARASOTA FLORIDA COUNTY FAIR
SARASOTA, FLORIDA
|
LEFT;
CONGRATULATIONS TO MALLORY ALBRITION
2014 GRAND CHAMPION DIV II FLORIDA STATE FAIR
JUNIOR SHOWMANSHIP FLORIDA STATE FAIR TAMPA, FLORIDA
JUNIOR SHOWMANSHIP SOUTH FLORIDA FAIR
WEST PALM BEACH, FLORIDA
RIGHT:
CONGRATULATIONS TO DEANNA LEWIS
2014 GRAND CHAMPION MARKET HOG SHOW
SARASOTA COUNTY FAIR, SARASOTA, FLORIDA
2014 SENIOR SUPERIOR EXHIBITOR
SARASOTA FLORIDA COUNTY FAIR, SARASOTA, FLORIDA
|
|
|
|
|
CONGRATULATIONS TO LANE
PEAVY
2014 3rd OVERALL SWINE
NORTH FLORIDA LIVESTOCK SHOW
LIVE OAK, FLORIDA |
CONGRATULATIONS TO LANE
PEAVY
2nd IN SENIOR SHOWMANSHIP
5th OVERALL SWINE
2014 NORTH FLORIDA LIVESTOCK SHOW, LIVE OAK, FLORIDA |
|
|
|
|
CONGRATULATIONS TO J D PEAVY
2nd in JUNIOR SHOWMANSHIP
3rd in CLASS
2014 NORTH FLORIDA LIVESTOCK SHOW
LIVE OAK, FLORIDA |
|
|
|